Historia

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane TOR Sp. z o. o. to specjaliści na rynku kolejowym, górniczym, hutniczym i energetycznym. Firma powstała w Mysłowicach w 1994 roku i od tego czasu umacnia swą pozycję w zakresie prac remontowo-budowlanych infrastruktury kolejowej. W chwili obecnej zatrudnia ok. 60 pracowników.

Nadrzędnym celem firmy jest utrzymanie pozycji rzetelnego, godnego zaufania wykonawcy przy jednoczesnym wyznawaniu takich wartości, jak jakość, terminowość, bezpieczeństwo i pełna satysfakcja Klienta z wykonywanych prac.

Nie jest nam obca także rozwojowość i korzystanie z najnowszych technologii w codziennej pracy. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów poprzez ciągłe udoskonalanie metod pracy i wykorzystywanego sprzętu. Wiemy, iż rynek podlega ciągłym zmianom, dlatego stale rozwijamy się i dopasowujemy do obowiązujących norm, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty.

Misja

Naszą misją jest wykonywanie codziennej pracy sumiennie i z dbałością o każdy szczegół, tak aby razem z naszymi Kontrahentami budować infrastrukturę służącą społeczeństwu. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, dzięki temu cechują nas profesjonalizm, rzetelność, a także najwyższa jakość działań.
Każde zlecenie realizujemy z najwyższą dokładnością i drobiazgowością, tak aby efekt końcowy w pełni zaspokajał oczekiwania naszych Klientów. Dlatego zaufało nam wielu Kontrahentów, zarówno większych, jak i mniejszych.

Nie boimy się odważnych decyzji i trudnych wyzwań. To dlatego jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Przezwyciężanie przeciwności jest częścią tego, czym zajmujemy się zawodowo i co robimy najlepiej jak potrafimy. Obdarzając nas zaufaniem możesz być pewien, iż zrealizujemy każde zlecenie solidnie i kompletnie.